in

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

youtube izlenme
youtube izlenme

Günümüzde en kolay para kazanma seçeneklerinden biri Youtube. Birçok genç para kazanmak için hemen Youtube hesabı açarak videolar yayınlıyor. Yayınladıkları bu videolar başlarda izlenmiyor tabi

Ama zamanla izlenecektir. Bu zamanı kısaltmak için ne yapılabilir onları anlatacağım şimdi.

youtube izlenme

İlk olarak Youtube da yayınlamak için konu belirlemeniz lazım. Konuyu belirlerken hemen karar vermeyin birkaç gün araştırın en iyi konuyu bulun çünkü o konu ile uzun zaman işler yapacaksınız.

Konuyu belirlediniz, şimdi bir kanal ismi bulmanız lazım kanalınıza en uygun ismi bulup koyun ya da kendi isminizi de koyabilirsiniz.

Daha sonra bir Profil resmi ile Banner yani kapak fotoğrafı hazırlamanız lazım. Eğer çok profesyonel bir Profil ile kapak fotoğrafı yapmayacaksanız internette araştırarak fotoğraf düzenleyeceğiniz Online fotoğraf düzenleme sayfaları var onlardan birini kullanabilirsiniz.

Bütün bunları yaptıktan sonra kameranızı, mikrofonunuzu ayarlayıp video çekmeye başlayın.

3 – 5 video attınız ama izlenmeler 10 – 20 izleniyor. Youtube’ nin Trend kategorisine gelerek oradan Trend videoları kendinize göre uyarlayıp çekebilirsiniz. Trend videolardan uyarlayıp çektiniz gene izlenmeler düşük 100 – 200 etiketleri, açıklamaları düzenleyin tekrardan internetten konunuz ile ilgili etiketler, açıklamalar bulup onları videonuza koyun.

Şimdi her şeyimiz tamam bir düzen tutturmamız lazım mesela, 2 günde bir video atmalıyız veya 1 haftada bir uğraşılmış baştan savma değil düzenleyip, montajlayın ondan sonra haftada bir yükleyin 1 ay içinde 10 izlenen videonuz 500 e kadar çıkacaktır 2. Ayda 1000 izlenmeyi geçecektir.

Tabi bütün bu süreci hızlandırmak için Youtube de Google ye bağlı reklamalar verdirmelisiniz.

Böylece videolarınız bir günde 10.000 izlenmeyi bile geçebilir.

Bir diğer başlıkta TeknoSA Preo Pwatch 3 Akıllı Saat Özellikleri konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

İmam Yağa tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5G İle Gelecek Olan Yenilikler

5G Nedir? Hangi Yenilikler İle Geliyor?

Telefondan Müzik Nasıl İndirilir

Android Telefonlarda Video ve MP3 Nasıl İndirilir?