in

Xiaomi Mijia DVR Araç İçi Kamera İncelemesi

Xiaomi Araç İçi Kamerası

Xiaomi Mijia DVR Özellikleri

Xiaomi’nin önlenemeyen yükselişi yalnızca akıllı telefon sektöründe değil, diğer sektörlerde de gözle görülecek şekilde devam ediyor. Kalite ve fiyat konusunda tam bir tüketici dostu olan marka, bu övgüyü sonuna kadar hakkediyor demek te, hiç yanlış olmaz. Nihayetinde Xiaomi, günlük hayatta oldukça önemli bir yere sahip olan, bilhassa araç sürücüleri tarafından oldukça önem arz eden bir nokta olan araç içi kamerası konusunda da yeni bir ürüne imza attı. Mijia DVR adını verdiği yeni araç içi gelişmiş kamera, birçok özelliğe sahip. Şimdi dilerseniz bu küçük canavara biraz yakından göz atalım.

Ucuz Araç İçi Kamerası
Xiaomi Araç İçi Kamera

Son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan araç içi kameralar, tüm olaylara üçüncü göz olarak tanıklık ediyor ve birçok konuda delil yaratıyor. Yollarda denk geldiğiniz anları kaydeden, gittiğiniz yolları hafızasına yazan bu kameralar, sizinle birlikte birçok ana tanık oluyor ve siz bunları paylaşabiliyorsunuz. Xiaomi’nin yeni araç kiti ise, sahip olduğu geniş açı sayesinde bu olayı biraz daha  yetenekli hale getirmenin yanı sıra,  onu akıllı telefonunuz üzerinden kontrol etmenizi de sağlıyor. MiHome uygulaması ile cihaza dokunmadan yönetmenizi sağlarken, görüntülerin aktarımını kolaylaştırmak amacıyla parçalar halinde kaydediyor.

Xiaomi Kamera
Xiaomi Mijia DVR Kamera

3” büyüklüğünde bir ekranı olan Xiaomi Mijia DVR, WiFi 802.11 a/b/g/n  ve USB 3.0 bağlantı noktasına sahip. MicroSD kart ile 64GB depolama alanı sunan cihaz, SONY IMX323 lensine sahip. F/1.8 diyafram aralığındaki bu görüntüleyici, 1080P çözünürlüğünde ki videoları 160°’lik geniş açılarda kaydedebiliyor. Hem android hemde İOS platformunda çalıştırılabilen cihazın acil durum sensörü otomatik olarak devreye giriyor.

Xiaomi Mijia DVR
Xiaomi Mijia DVR Araç İçi Kamera

Xiaomi Mijia DVR Akıllı Araç Kamerası, kutusundan; USB kablosu, şarj aparatları, ön cam bağlantı konsolu, yedek çıkartma ve 2 elektrostatik ped ile birlikte çıkıyor. 300 TL fiyat etiketine sahip olan ürünü ise internet üzerinden kolaylıkla sipariş verebiliyorsunuz. Bununla birlikte, aşağıda verdiğimiz YouTube videoları üzerinden kamera hakkında biraz daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bir diğer başlıkta Black Friday Nasıl Doğdu? İsmi Nerden Geliyor? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Redmi Note 5A Fiyat

Xiaomi Redmi Note 5A Özellikleri

Silinen Verileri Kurtarmak

Silinen Dosyaları Nasıl Geri Getirebiliriz?