in

Samsung Metal12 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi

Samsung Metal12 Fiyatı Ne Kadar
Samsung Metal12 Tasarımı

Samsung Metal12 Özellikleri

Dünyanın en önde gelen teknoloji tedarikçilerinden Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni dizüstü bilgisayarı ile oldukça şık bir ününe imzasını attı. Çok amaçlı olan ve Mikro-Ark Oksidasyonu denilen bir yöntemle üretilen cihazın adı ise “Metal12”. Alüminyum ve magnezyum malzemelerden üretilen bilgisayar aynı zamanda tablet görevi de görüyor. Ters yöne katlanabilen 13.3” büyüklüğünde ki ekranı, ince zarif kasası ile, bilgisayar oldukça göz alıcı duruyor. 1 kilodan dahi hafif olan (925gr.),14.6mm kalınlığında ki notebook, dokunmatik bir ekran ve basınca duyarlı S Pen kalem ile beraber geliyor. Bu zerif tasarımın yanı sıra, Samsung Metal12 gerçekten oldukça yüksek düzey teknik özelliklere sahip.

Samsung Metal12 Yorumları
Samsung Metal12 İnceleme

Samsung Metal12 dizüstü bilgisayar, piyasada pek nadir bulunan ve 2018’de daha çok yaygınlaşması beklenen 8.nesil İntel Core i7 işlemciye sahip. 16GB DDR4 RAM ile gelen bilgisayarın 512GB kapasitesinde bir hard diski var. Diğerlerinden biraz daha parlak (50nits), 1920×1080 piksel çözünürlüklü RealWiew HD ekran ile birlikte, aydınlatmalı klavye diğer göze çarpan detaylar arasında geliyor.

Samsung Metal12 Çıkış Tarihi
Samsung Metal12 Teknik Özellikleri

Yeni Samsung Metal12’de,720p kayıt yapan bir ön kamera, parmak izi sensörü, USB Type-C ve USB 3.0 soketi de yer alıyor. HDMI girişi’nin yanı sıra, microSD kart girişi de yine bilgisayarın diğer teknik ayrıntıları. Bu genel özelliklere baktığımız zaman, oldukça şık, kullanışlı,zarif,göz alıcı ve pahalı bir ürün olacağını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Her ne kadar fiyat konusunda henüz bir açıklama olmasa da, ucuz olmayacağını üzülerek belirtelim. Bakalım ilerleyen günlerde açıklanan fiyat ne kadar olacak. Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Bir diğer başlıkta ASUS ROG Strix GL702ZC Teknik İncelemesi konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi iPhone X Kılıfları

gooligan-virusu-nedr

Gooligan Virüsü Nedir? Nasıl Temizlenir?