in

Resimlerle Sohbet Çıkartması Nasıl Yapılır

Emoji Oluşturma Programı
Emoji Oluşturma Programı

Akıllı telefonlarla birlikte gelişen yan uygulamalar, telefonlarımızı daha özelleştirilebilir hale getirmemizi sağlıyor. Bu alanda en sevindirici haberlerden birisi de, geçtiğimiz günlerde Prisma tarafından verilmişti. Nitekim yayınlanan yeni bir araç sayesinde, sohbetlerimiz şenleniyor ve daha eğlenceli hale geliyor. Tıpkı eskiden MSN Messenger dönemlerinde olduğu gibi, sohbetlerimizde kendimize özel çıkartmalar elde edebiliyoruz. Üstelik kendi resim ve videolarımızdan.! Herhalde bu kulağa oldukça hoş geliyordur. Yani gülerken kendi gülüşümüzü, sevinirken kendi neşeli halimizi ve kızgınken kendi kızgın ifademizi oluşturup karşımızdakine artık gönderebiliyoruz. Şimdi Sticky Al hakkında daha detaylı bilgi kısmına geçelim.

Kendi Çıkartmanı Oluştur
Kendi Çıkartmanı Oluştur

Prisma tarafından yeni servis edilen Sticky Al uygulaması sayesinde, özçekim yaparak kendi ifadelerimizi ve emojilerimizi oluşturabiliyoruz. Özçekim çıkartmaları adı altında geliştirilen bu uygulama, başta iMessage, Messenger, Facebook ve WhatsApp olmak üzere birçok uygulama üzerinde kullanılabiliyor. Sticky Al’in marifetleri bununla da sınırlı değil. Zira uygulama üzerinden hareketli gifler oluşturabilmenizde mümkün. Yani sohbetlerde kendinize ait kısa süreli hareketli resimler göndermekte artık çok kolay.

Sticky Al Download
Sticky Al Download

Sticky Al, GIF ve çıkartma özelliklerinin yanı sıra, oluşturduğunuz görsellere yazı ekleyebiliyor ve karikatürize edebiliyorsunuz. Kısacası, kendi yüzünüzü olduğu gibi değil de, daha eğlenceli bir halde çıkartma haline de getirebilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte, çekim butonuna basılı tutunca GIF, tek kare alırsanız çıkartma moduna geçiyorsunuz ve uygulama sizi ön plana alıp arkanızdaki tüm çevreyi kırpıyor. Sticky Al ile cansız eşyaları yada benzeri şeyleri çıkartma haline getirmek ise henüz mümkün değil. Şimdilik İOS ile çalıştırılabilen uygulamanın önümüzdeki günlerde Play Store’a da eklenmesini bekliyoruz. Eğer sizlerde bir İOS cihazı kullanıyorsanız, hemen burayı tıklayarak uygulamayı mağazadan edinebilirsiniz.

Bir diğer başlıkta Gooligan Virüsü Nedir? Nasıl Temizlenir? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagramda repost yapma

İnstagram’da RePost Nasıl Yapılır?

Akıllı Telefonun Ömrü Nasıl Uzatılır

Akıllı Telefonları Hızlandırmanın Püf Noktaları