in

En İyi Torrent Siteleri Hangileri

Torrent Sites

Son zamanlarda internet aleminde sürekli olarak gezen AKN limiti ve AKK kotasının kaldırılacağına dair yayılan haberler hiç şüphesiz halkı heyecanlandırdı. Sonuç olarak AKK sınırlandırması nedeniyle insanlar diledikleri gibi download yapamıyor ve hızlarının 4’te 1’i oranına kadar yavaşlayan internetleri ile sanal aleme kaplumbağa hızında bağlanıyordu. Neyse ki bu şartlar hafifletildi ve internet eskisi kadar yavaşlamayacak. Üstelik 2018 yılında AKK’nin komple kalkması bekleniyor. Hal böyle olunca tabi kullanıcılar torrent hayalleri kurmaya başladılar. E bize de bu saatten sonra bu hayalleri süslemek düşer. İşte dünyanın en geniş arşivlerine sahip torrent sitelerinden bazıları!

Kickass Torrent

Kickass Torrents (KAT)

Kickass Torrents (KAT) torrent sitesinin ismini duymak için herhalde sanal alemde yaşamak gerekmiyor. Zira hayatında birkez olsun müzik film yada oyun indirmek isteyen her insan bu adı duymuştur. Çünkü internet aleminin en köklü torrent sitelerinden birisi hiç şüphe yokki Kickass Torrent’tir. Her ne kadar bir aralar davalarla boğuşsa da ve sürekli açılıp kapansa da, yeni domainlerle birlikte Kickass Torrent hayatımızdaki varlığını sürdürüyor.

The Pirate Bay

Nasıl ki döner ile ayran ayrılmaz bir ikili ise, torrent ile The Pirate Bay’da aynen öyledir. Çünkü bu torrent sitesi alanın en iyi ve en eskilerinden. Üstelik dünya çapında sürekli kapatılıp açılması ve ülkemizde habire engellenmesini de saymıyoruz bile. Kısacası, en iyi torrent sitelerinden birisidir.

The Pirate Bay

İso Hunt

Sanal alemin en köklü torrent kaynaklarından bir diğeri ise İso Hunt. İçerisinde 1.100.000’den fazla içerik barındıran İso Hunt, adeta internetin dünyaya açılan kapısı gibi. Çünkü burada ne ararsanız arayın var! Bu nedenledir ki sitede  bir ayda 40.000.000’dan fazla arama yapılıyor.

Extra Torrent

Bilhassa dizi severlerin sıkça ziyaret ettiği Extra Torrent, sanal alemin yine en cefakar torrent siteleri arasında geliyor. Çünkü sürekli olarak kapatılıp yeni bir domaine taşınan bu site, herşeye rağmen içeriğini büyütmeyi ve sürekli olarak genişlemeyi başarmış durumda. Bilhassa popüler dosyalar üzerinde daha çok veri sunan site, listenin içerisindeki olmazsa olmazlar arasında.

Extra Torrent

1337X Torrent

1337X, web siteleri arasındaki en gizli ve dosyalarına erişilmesi en zor siteler arasında geliyor. Bırakın bu siteden biraz dosya sömürmesini, üye olunması dahi oldukça zor. Neyseki bazı dönemlerde bu sitenin üyelik sistemini devre dışı bırakıp kayıtsız kullanıcılara erişimv verdiğini görüyoruz. Üstelik sitenin içeriği oldukça zengin ve bağlantı hızı ise oldukça yüksek. Yani bir çeşit free business tadında torrent ağından bahsediyoruz. Bununla birlikte, sitede en çok arananlar arasında animeler geliyor. Çünkü site bu konuda oldukça iyi.

Torrent Sites

Zamunda Torrent

Ülkemizde ki en çok kullanılan torrent siteleri arasında Zamunda Torrent geliyor. Ayrıca Zamunda Torrent, diğer kaynaklar arasındaki en hızlı bağlantıya sahip web sunucularına da sahip.

TorrentZ

Çok eski olmamasına rağmen, bu torrent sitesi hiç bıkmadan yoluna devam etmeyi başardı. Çünkü daha önceleri çokça açılıp kapatılmasına rağmen, şu sıralar TorrentZ’nin popülaritesi gittikçe artıyor.

Bir diğer başlıkta TeknoSA Preo Pwatch 3 Akıllı Saat Özellikleri konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LG Q6 Özellikleri

LG Q6 Teknik Özellikleri ve Alternatifleri

Siber Güvenlik Uzmanı Başvuru Şartları

BTK Bilişim Personeli İçin Başvuruda Aranan Nitelikler