in

Huawei P10 Özellikleri

huawei-p10-cikis-tarihi
huawei-p10-cikis-tarihi

Huawei tarafından geliştirilen yeni amiral gemisi hakkında ilk haberler gelmeye başladı. Firmanın en üst seviye telefonu olması beklenen Huawei P10’un özellikleri hakkında sızıntının kaynağı ise GFXBench testleri oldu. Sızan teknik özelliklere baktığımız zaman, cihazın oldukça beğeni toplayacak bir teknik kadroya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen telefonun tasarımı da en az özellikleri kadar iyi olacak.

huawei-p10-renk-secenekleri
Yeni Huawei P10, muhtemelen Huawei P9’un yakaladığı satış rakamlarını yakalayabilecek. Hatırlayacağınız üzere Huawei P9 yaklaşık 8 milyon satış rakamına ulaştı. Fakat bu satışlarının büyük bir çoğunluğunun uzak doğu ülkelerinde yapıldığını ekleyelim. Buna rağmen Huawei dünyanın her yerinde fiyat performans ürünleri satarak oldukça geniş bir hayran kitlesine hitap ediyor. Şimdi lafı fazla uzatmadan Huawei P10’un özellikleri hakkında konuşalım.

huawei-p10-inceleme

Yeni Huawei P10, Android 7.0 işletim Sistemi’ne sahip olacak. Kamera özellikleri hakkında ise çok yüksek düzey bir sürpriz bulunmuyor. Zira telefonun arka kısmında 12MP, ön kısmında ise 8MP kamera bulunacak. Fakat bazı görüşlere göre telefonun arka kısmında çift kamera bulunacak. Bu konuda ise henüz netlik kazanan bir şey yok.

huawei-p10-nasil-olacak

Huawei P10’un satış tarihi için ise belirlenen takvim, 2017’nin ilk çeyreği olmuş. Yani Muhtemelen Nisan’ın ortalarında cihazın satışına başlanacak. Fiyat olarak ise düşünülen herhangi bir rakam yok ancak en az 2.200-2.500 TL arası rakamlardan satışa sunulabilir.

Bir diğer başlıkta Nokia D1C Özellikleri konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefondan Müzik Nasıl İndirilir

Android Telefonlarda Video ve MP3 Nasıl İndirilir?

iphone-bilinmeyen-ozellikler

iPhone’ların Gizli Özellikleri