in

HTC One M8 Dot View Kılıf Özellikleri

Htc M8 DotView Kılıf
Htc M8 DotView Kılıf

Htc One M8, android telefon piyasasındaki en iyi amiral gemilerinden birisi olmayı başarıyor. Htc’nin amiral gemisi M8, yanlızca tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekmiyor,aynı zamanda android telefonlar arasında farklı bir yer kazanıyor. Htc M8’e özel olarak geliştirilen Dow View adındaki kılıf, telefonun heryanını korumakla kalmıyor anı zamanda süper LCD3 ekranı da kullanıcısına başarıyla yansıtıyor.

Htc Dot View Kılıf

Htc’nin en sevilen özelliğinden birisi olan ekrana çift tıklayarak uyandırma (KnockOn), parmağımızı aşağıdan yukarıya doğru sürükleme ve soldan sağa doğru sürükleme işlemleri ile değişik uygulamaları karşımıza çıkartıyor.  DotView kılıfının en önemli özelliği, belki de onu eşşiz kılan yanı elbetteki hareket algılama özelliğini geliştirmiş olması. Telefonun kılıf üzerinden de kullanılmasını sağlayan DotView, gelen aramaları kılıfı açmadan yanıtlama,hava durumu güncellemelerini görmenizi, saat ve tarih gibi bilgileri kolaylıkla algılamanızı ve epostalarınızı okuyabilmenizi sağlıyor.

Dot View Kılıf Özellikleri

180 x 73 x 12,6 mm ölçülerine sahip olan yeni DotView kılıf; turuncu,siyah, bordo,mavi ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Hangi rengi seçeceğiniz ise elbette size bağlı ancak telefonun kendi rengine uygun olanı seçmek en doğrusu elbette. Çoğu kullanıcının merak ettiği bir diğer soru ise kılıfın telefonun kalınlığına ve büyüklüğüne etki edip etmediği.

Dot View Kılıf Renkleri

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone’u Farklı Yapan En Önemli Özellikler

Türk Telekom Venüs V5 Yorumları

Türk Telekom Venus V5 Özellikleri