in

HTC One M8 Ace Özellikleri ve İncelemesi

HTC One M8 Ace Fiyatı
HTC One M8 Ace Fiyatı

HTC One M8 Ace FiyatıTayvanlı telefon firması olan HTC, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi olan One M8 modelini tanıtmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikleriyle oldukça beğeni toplayan cihazın kullanıcıları en çok sevindiren özelliğiyse metal kasaya sahip olmasıydı. Birçok akıllı telefon kullanıcısının almayı düşündüğü tüm telefon marka modellerinde teknik özelliklerini yeterli bulması ancak bu özelliklere sahip metal kasa taşıyan bir telefon bulamaması ise başlıca sıkıntılar arasındaydı.

HTC One M8 Ace Özellikleri
HTC One M8 Ace Özellikleri

Nitekim akıllı telefon kullanıcılarının birçoğu Samsung Galaxy S5 modelinde metal kasa beklentisi içindeydi ancak istenilen yine olmadı ve yine plastik kasayla kullanıcılar başbaşa kaldı. Neyseki Htc One M8 serisinde nihayet meta kasa kullandı ve gönülleri fethetti. Ancak bu işin birde tam tersi olan bir kısım kullanıcı kitlesi var.  Rakipleriyle aynı güç dengesini paylaşmak isteyen Htc, metal kasalı One M8 üretmekle kalmadı, şimdi ise Samsung kasasını beğenen kullanıcılar için plastik kasaya sahip bir Htc One M8 üretmeyi hedefliyor. Bu yeni Modelin tam adı ise One M8 Ace olarak geçiyor.

HTC One M8 Ace
HTC One M8 Ace

Bazı kaynaklardan sızan bilgilere göre yeni Htc One M8 Ace, 2.5Ghz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemciyle ve 5inç genişliğinde Full HD görüntü kalitesine sahip olacak bir ekranla geliyor.  Alüminyum kasa yerine plastikten üretilen bu model rakibi Samsung’a yönelik nokta vuruşu yapmayı sağlayacak

HTC One M8 Ace Fiyatı

Bir diğer başlıkta HTC One M8 Dot View Kılıf Özellikleri konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi İphone 6 Kılıfları

Huawei Mate 10 Lite Ekranı

Huawei Mate 10 Lite Özellikleri