in ,

En İyi Oyuncu Faresi: Razer Mamba

İlk üretildiği zaman yoğun ilgi ile karşılaşan ve birçok oyun severin olmazsa olmazı haline gelen gaming mause Mamba, yenilenen yüzüyle yeniden ortaya çıkıyor. Razer’in en çok beğeni toplayan ürünleri arasında da ilk sıralarda bulunan bu oyun faresi, özellikleri bakımından da yeni yeteneklere kavuştu. Tasarımını “Dünyanın En Gelişmiş Oyuncu Faresi” ilkesinden alan mause, rengarenk ışıklarıyla da oldukça göz alıcı görünüyor.

En İyi Oyuncu Bilgisayarı

Razer’in Chroma serisi ile kavuştuğu renkli tasarımın bir parçası olan Mamba, 16000 DPI değerinde ki 5G lazer algılama sensörü ile yüksek hassasiyet sunuyor. Bu değer, dünyadaki birçok oyun faresinde bulunmuyor.  Ayrıca Mamba, yine aynı şirketin tasarımı olan Firefly mausepad ile oldukça kullanışlı hale geliyor. Yeni oyun faresi Razer Mamba’nın en dikkat çeken yanlarından birisi “Kişisel Tıklama Hassasiyeti” ne dayanıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar farenin tıklama sertliğini ayarlayabiliyor.

Işıklı Mause

Yeni Razer Mamba, versiyon olarak ise iki farklı türe sahip. Razer Mamba ve Razer Mamba Tournament Edition adını alan bu iki farklı versiyon aşağıda gösterilmiş resimlerdeki gibi farklılıklara sahip. Dock ile şarj edilebilme olanağı sağlayan Mamba, aynı zamanda 125gr ağırlığında. Razer Mamba’nın fiyatı 150 dolardan, Razer Mamba Tournument Edition’ın fiyatı ise 90 dolardan raflardaki yerini alıyor. Her ne kadar bu fiyatlar biraz cep yakacak olsa da, düşünüldüğü zaman iyi bir oyun zevki için hiçte fena bir yatırım sayılmaz. Ancak sinirlendiğinizde fareyi yere çalan kullanıcılardan iseniz, pek tavsiye edilebilir bir mause değil.

Razer Mamba & Razer Mamba Tournument Edition
Razer Mamba & Razer Mamba Tournument Edition

Bir diğer başlıkta Hard Disk Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vestel Venüs Z10 Almak

Vestel Venüs Z10 Özellikleri, Alınır mı?

samsung-galaxy-a9-pro-2017

Samsung Galaxy A9 Teknik Özellikleri