in

Arena of Valor : 5v5 Multiplayer Online Oyun

Arena of valor oyunu

Arena of Valor : 5v5 Arena Game Efsane Oyun tüm Moba oyunlarını geride bırakarak lider koltuğuna oturuyor. Oyunun 28.09.2017 tarihinde yayınlanan 1.18.1 güncellemesinden sonra gamer’lara bilgisayar oyununu aratmayan özellikleriyle göz kamaştırıyor. Android ve İos işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz indire bilirsiniz. Dilerseniz bu özelliklere bir göz atalım

arena of valorthane
arena of valorthane
  • Hero Özellik Güncellemesi

Bazı heroların savaş kabiliyetleri ve yetenekleri güçlendirilerek daha dengeli ultiler kullanma güdüleriyle savaşı gerçekci bir hâl alması gözlerden kaçmıyor.

 

  • Savunma Kuleleri Güçlendirildi.

Arena of valor da oyun amacı bilindiği üzre heroların tekrar dirildiği üstte bir ana kule olmak üzere 3 koridor ve 3 koridoru koruyan 3 er tane kule mevcut. Bu kuleleri yıkmadan ana kuleye veya en ödeki kulenin bir arkasındaki koruyucu kuleye hasar vermek kapatılmış durumdadır. Tek bir map  da bulunan bu özelliklerdeki kulelerin güçlendirilmesi artırılarak yakın savaşçıların kuleden alacağı hasar artırıldı ve oyunun akışı zorlaştırılarak iyice sürükler hale getirildi ve oyuncular bu durumdan çok memnun ki yapılan anketler sonucu oldukca zevki artırılmış bir oyun deneyim olduğu paylaşıldı.

 

  • Nişancı Herolar Güçlendirildi

Bu güncelleme ile birlikte nişancı herolara sahip olanlar bi hayli mutlu olacak. Nişancı yeteneğine sahi herolar güçlendirilerek kritik vuruş ve damage ayarlarıyla oynanarak güçlendirildi. saldırı menzilleri genişletilerek uzaktaki rakibine vuruş hassasiyeti daha niteliklendirildi.

 

  • AFK oyuncuların cezaları

5vs5 oyunlarında 1 kişi bile oyundan duşse bağlantısı kopsa veya kasıtlı oyunda oynamazlık yapsa kısacası AFK (klavyeden uzak kalma) cezası yeterlilik puanının 2 puan azalmasına sebep oluyordu ama şikayetler üzerene bu sinir bozucu oyuncuların puanları ve eşleşme sıraları cezalandırılarak daha sert uyarılar alarak takım oyununa sahip çıkmaları yönünde çalışmalar yapıldı.

 

  • Sesli Sohbet

Sesli sohbette maç esnasında kesilmeler nedeni ile iletişim kopukluğu yaşanıyordu  ve buda oyunu kaybetmeye yetecek dereceyken bu son gelen güncellemede optimize edilerek daha kaliteli iletişim kanalını bizlere sunuyor.

 

  • Şanslı çekiliş

Bu güncellemede şanslı çekiliş optimize edilerek alınması zor herolar ve kıyafetler şanslı çekilişle artık daha kolaylaşıyor. Oyunun yapımcıları daha zevkli ve dengeli takımların çarpışması adına eşitlik getirerek herkesin elde edebileceği çekiliş ürünleri her hafta değiştirmektedir.

 

Oyunda öne Çıkan kareler.

butterfly
butterfly
batman
batman
arena of valorthane
arena of valorthane
İkide iki
İkide iki

Bir diğer başlıkta En İyi Oyuncu Faresi: Razer Mamba konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Mustafa Yargın tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Piyasadaki En İyi Akıllı Telefon

Oyuncular İçin Özel Akıllı Telefon: Razer Phone

Huawei Nova 2S Fiyatı Ne Kadar

Huawei Nova 2S Özellikleri