in

Apple Watch Series 3 Özellikleri ve Fiyatları

Suya ve Toza Dayanıklı Akıllı Saat
Suya ve Toza Dayanıklı Akıllı Saat

Apple Watch Series 3 Kayış

Apple’ın akıllı saati Watch, 2017’ye Series 3 ile merhaba dedi. Diğer özelliklerle birlikte GPS destekli ve yalnızca GPS özellikli olmak üzere iki farklı modeli bulunan saatlerden, LTE’nin depolama alanı 16GB iken, GPS modelinde 8GB hafıza bulunuyor. Ancak iki akıllı saati birbirinden ayıran en önemli özelliklerden birisi ekran üzerinde kullanılan camlar. Çünkü LTE modelinin ekranında safir cama yer verilirken, diğer modellerde bunun yerine Ion-X cam tercih edilmiş. Bildiğimiz gibi safir camlar, en kaliteli, çizilmez ve dayanıklı camlar arasında geliyor. Yine iki saatinde çerçevesi ve gövdesi için paslanmaz çeliğe yer verilmiş.

Apple Watch Series 3 Models

Yeni Apple Watch Series 3, tasarım açısından büyük farklar içermiyor ancak teknik özellikler konusunda büyük yeniliklere sahip. Klasik modelleriyle birlikte yeni kayış seçenekleri de bulunan ürünün suya dayanıklılık seviyesi ise 50metre. Eskisine göre yaklaşık %65-70 daha hızlı çalışan S3 işlemcisi ve W2 Apple Wireless çipinin yanı sıra, kalp atış hızı algılayıcı, ivmeölçer ve jiroskop gibi sensörleriyle birlikte saatin oldukça gelişmiş özellikleri bulunuyor. Heart Study uygulaması da bu sensörlerden beslenen ve sağlığınız hakkında detaylı bilgiler sunan bir uygulama olarak ön planda. Hatta Apple Watch Series 3, kalp atış hızında bir anormallik sezdiğinde kullanıcısına uyarı gönderen bir akıllı saat.

Apple Watch Series 3 Nike Edition

Hücresel veri desteği sayesinde, telefon numaranızı elektronik olarak kendi ortamına aktaran saat, böylece harici bir simkarta gerek duymadan cihazı kullanmanızı sağlıyor. Apple Music özelliği ile yaklaşık 40milyon şarkıyı da kullanıcısına sunan ürünün 18 saate kadar LTE batarya süresi var. Önceki versiyonlarına nazaran yaklaşık 2 katı kadar daha ekran parlaklığına sahip cihaz, yalnızca iPhone 5 ve üzeri modellerle uyumlu çalışıyor. Yeni Watch Series 3, yine kablosuz manyetik şarj ünitesi ile gelecek. Şimdi ürünün fiyatlarına ve çıkış tarihine bir göz gezdirelim.

Apple Watch Series 3 Fiyatı

Yeni Apple Watch Series 3’ün satışı Apple Resmi Web Sitesi’nden başladı bile. Saatlere baktığımız zaman satış rakamlarının 1.650 TL’den başlayan fiyatlarla olduğunu görebiliyoruz.

Apple Watch Series 3 Dock

Bir diğer başlıkta TeknoSA Preo Pwatch 3 Akıllı Saat Özellikleri konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xaomi Mi Mix 2 Fiyatı Ne Kadar

Xiaomi Mi Mix 2 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Honor 7X Ekranı

Huawei Honor 7X Özellikleri