in

Android Telefonlarda Video ve MP3 Nasıl İndirilir?

Telefondan Müzik Nasıl İndirilir
Telefondan Müzik Nasıl İndirilir

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi olan müzik ve video indirme sorunsalı için çok sayıda çözüm yöntemi bulunuyor. Her ne kadar bunu bilgisayarlarımız üzerinden programsız dahi yapabiliyor olsak ta, söz konusu akıllı telefonlar olunca iş biraz daha zorlaşıyor. Cep telefonlarına müzik ve video indirmenin çok sayıda yolu var elbette. Ancak biz sizlere bunun en kolay yöntemlerinden birisinden bahsedeceğiz. Son zamanlarda kullanıcı kitlesi hızlıca artan ve oldukça beğeni toplayan download araçlardan birisi olan KeepVid uygulamasından bahsedeceğiz. Peki nedir bu KeepVid? Akıllı telefonlardan video ve müzik indirme işi nasıl yapılıyor? Hemen sizi fazla bekletmeden detaylara inelim.

Youtube'dan Video İndirme

YouTube, Facebook ve Instagram Sosyal Medya Uygulamalarından Mp3 ve Video İndirmek artık KeepVid ile kolaylaşıyor.Bilindiği üzere KeepVid video indirme sitesi ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra artık url den bizleri kurtararak apk uygulamasını hayata soktu. Kuruluşundan bu yana YouTube ve bir çok video izleme sitelerindeki videoları format değişerek indirmemiz için yazılmış bu program sadece Android kullanıcılara hitap etmektedir. Bu uygulama normal internet sitesi gibi oldukça kullanımı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Youtube'dan-Müzik-İndirme
Youtube’dan-Müzik-İndirme

İstediğimiz kalitede video indirme imkanı sunan KeepVid Dailymoiton, AOL, Facebook, Vevo ,Vimeo, Instagram, FunnyorDie, ABC News, CBS News, SoundCloud, LiveLeak, Break, Discovery, gibi video izleme sitelerine entegre edilmiştir. Diğer Video Downloader programları gibi olmayıp kendine özgü arayüzü ve aynı anda 4K video indirme ve MP3 dönüştürüp indirmek istediğinizde hiçbir kalite kaybı yaşamadan elde edebiliyoruz. Bu uygulama şuanda Google Play store’ de yer almadığından dolayı APK download yaparak kurulumu gerçekleştire biliriz. Ve biz uygulama kullanıcılara sunan en güzel detay ise uygulama içi reklamlarının olmaması. Aynı zamanda uygulamayı şuanda yaklaşık 100 milyon kişinin kullandığını da belirtelim.

Akıllara şu soru geliyor hemen “4k video telefon kapasitemi çok kapsıyor” ama bu program telefon hafızasını isterseniz kullanıyor çünkü uygulama içerisindeki ayarlar bölümünden SD Kart seçtiğimiz takdirde harici depolama alanı kullanmamıza olanak sağlamaktadır.

KeepVid Hangi Fonksiyonlara Sahip?

KeepVid yalnızca bir video ve müzik indirme uygulaması olarak görünüyor belki ama, marifetleri aslında daha fazla aslında. KeepVid ile;

  • Normalden biraz daha hızlı indirme işlemi yapabiliyorsunuz
  • Hemen hemen tüm popüler video sitelerinden download işlemi yapılabiliyor
  • Video araması yapabiliyor ve indirdiğiniz videoları farklı video oynatıcılar ile de açabiliyorsunuz
  • Aynı anda birden fazla video,müzik indirebiliyor ve download zamanlayabiliyorsunuz
  • 1080p, 2K, 4K, HD ve UHD gibi farklı çözünürlükte videolar indirebiliyor, videoları indirirken isteğinize göre çözünürlük seçebiliyorsunuz.
İnternetten-Video-İndirme
İnternetten-Video-İndirme

KeepVid Uygulamasını Nasıl Yüklerim?

Bu uygulama henüz Google Play, android market üzerinde bulunmuyor ancak, yükleme işlemi yinede oldukça kolay şekilde yapılabiliyor. KeepVid resmi web sitesinde yer alan download butonunu tıklayarak uygulamayı kolayca APK formatında indirebiliyor ve telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Dilerseniz burayı tıklayarak hemen KeepVid uygulamasını edinebilirsiniz.

Bir diğer başlıkta Gooligan Virüsü Nedir? Nasıl Temizlenir? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Yasin BARAN tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

youtube izlenme

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

huawei-p10-cikis-tarihi

Huawei P10 Özellikleri